| Weight | 8.60 lbs |
| Action | Bolt |
| Capacity | 4 Rounds |
| Color | Black |
| Barrel Length | 20" |
| Model | Vanguard |
| Caliber | 350 Legend |
| Manufacturer | Weatherby |
| Weight | 8.60 lbs |
| Action | Bolt |
| Capacity | 4 Rounds |
| Color | Black |
| Barrel Length | 20" |
| Model | Vanguard |
| Caliber | 350 Legend |
| Manufacturer | Weatherby |