| Weight | 9.25 lbs |
| Action | Bolt |
| Capacity | 3 Rounds |
| Color | Black, Tan |
| Barrel Length | 24" |
| Model | Vanguard |
| Type | Rifle |
| Caliber | 6.5 PRC |
| Manufacturer | Weatherby |
| Weight | 9.25 lbs |
| Action | Bolt |
| Capacity | 3 Rounds |
| Color | Black, Tan |
| Barrel Length | 24" |
| Model | Vanguard |
| Type | Rifle |
| Caliber | 6.5 PRC |
| Manufacturer | Weatherby |