| Weight | 22.75 lbs |
| Action | Semi-automatic |
| Sights | Adjustable Sights |
| Capacity | 20 Rounds |
| Color | Black |
| Barrel Length | 18" |
| Model | Deluxe |
| Caliber | 45 ACP |
| Manufacturer | Auto-Ordnance - Thompson |
| Weight | 22.75 lbs |
| Action | Semi-automatic |
| Sights | Adjustable Sights |
| Capacity | 20 Rounds |
| Color | Black |
| Barrel Length | 18" |
| Model | Deluxe |
| Caliber | 45 ACP |
| Manufacturer | Auto-Ordnance - Thompson |