| Weight | 4.37 lbs |
| Action | Semi-automatic |
| Sights | Novak White Dot Sights |
| Capacity | 8 Rounds |
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel |
| Barrel Length | 5" |
| Model | Delta Elite |
| Caliber | 10mm Auto |
| Manufacturer | Colt's Manufacturing |
| Weight | 4.37 lbs |
| Action | Semi-automatic |
| Sights | Novak White Dot Sights |
| Capacity | 8 Rounds |
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel |
| Barrel Length | 5" |
| Model | Delta Elite |
| Caliber | 10mm Auto |
| Manufacturer | Colt's Manufacturing |