| Weight | 9.25 lbs |
| Action | Pump |
| Capacity | 6 Rounds |
| Color | Black |
| Barrel Length | 18.5" |
| Chamber | 3" |
| Model | KS7 GEN2 |
| Caliber | 12GA |
| Manufacturer | Kel-Tec |
| Weight | 9.25 lbs |
| Action | Pump |
| Capacity | 6 Rounds |
| Color | Black |
| Barrel Length | 18.5" |
| Chamber | 3" |
| Model | KS7 GEN2 |
| Caliber | 12GA |
| Manufacturer | Kel-Tec |