Century Arms HG8000N Draco 7.62x39mm 30+1 7.50" Black M-LOK Handguard, Black Picatinny Rail, Rear Picatinny Rail, Black Polymer Grip
15 sold in last 24 hours
| Weight | 8.50 lbs |
| Action | Semi-Auto |
| Sights | Integrated Base |
| Capacity | 30+1 |
| Frame Material | 27.50" |
| Model | Draco |
| Caliber | 7.62x39mm |
| Manufacturer | Canik |