| Weight | 8.40 lbs |
| Action | Semi-automatic |
| Capacity | 30 Rounds |
| Color | Black |
| Material | Steel |
| Barrel Length | 12.25" |
| Model | VSKA Draco |
| Caliber | 7.62X39 |
| Manufacturer | Century Arms |
| Weight | 8.40 lbs |
| Action | Semi-automatic |
| Capacity | 30 Rounds |
| Color | Black |
| Material | Steel |
| Barrel Length | 12.25" |
| Model | VSKA Draco |
| Caliber | 7.62X39 |
| Manufacturer | Century Arms |