| Weight | 3.10 lbs |
| Action | Revolver |
| Sights | Fixed Sights |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
| Material | Steel |
| Barrel Length | 4" |
| Finish | Blued |
| Model | Gunfighter |
| Type | DA/SA |
| Caliber | 22 LR |
| Manufacturer | Henry Repeating Arms |
| Weight | 3.10 lbs |
| Action | Revolver |
| Sights | Fixed Sights |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
| Material | Steel |
| Barrel Length | 4" |
| Finish | Blued |
| Model | Gunfighter |
| Type | DA/SA |
| Caliber | 22 LR |
| Manufacturer | Henry Repeating Arms |