| Weight | 8.40 lbs |
| Action | Lever |
| Capacity | 4 Rounds |
| Color | Blue |
| Barrel Length | 22" |
| Finish | Blued |
| Model | Long Ranger |
| Type | Lever |
| Caliber | 6.5 Creedmoor |
| Manufacturer | Henry Repeating Arms |
| Weight | 8.40 lbs |
| Action | Lever |
| Capacity | 4 Rounds |
| Color | Blue |
| Barrel Length | 22" |
| Finish | Blued |
| Model | Long Ranger |
| Type | Lever |
| Caliber | 6.5 Creedmoor |
| Manufacturer | Henry Repeating Arms |