| Weight | 8.75 lbs |
| Action | Bolt |
| Capacity | 4 Rounds |
| Color | Black, Olive Drab Green |
| Barrel Length | 22" |
| Finish | Cerakote |
| Model | Cascade |
| Type | Rifle |
| Caliber | 308 Winchester |
| Manufacturer | Quake |
| Weight | 8.75 lbs |
| Action | Bolt |
| Capacity | 4 Rounds |
| Color | Black, Olive Drab Green |
| Barrel Length | 22" |
| Finish | Cerakote |
| Model | Cascade |
| Type | Rifle |
| Caliber | 308 Winchester |
| Manufacturer | Quake |