| Weight | 3.35 lbs |
| Action | Revolver |
| Sights | Fiber Optic |
| Capacity | 6 Rounds |
| Color | Silver |
| Material | Steel |
| Barrel Length | 2" |
| Finish | Brushed |
| Model | Cobra |
| Type | DA/SA |
| Caliber | .38 Special |
| Manufacturer | Colt's Manufacturing |
| Weight | 3.35 lbs |
| Action | Revolver |
| Sights | Fiber Optic |
| Capacity | 6 Rounds |
| Color | Silver |
| Material | Steel |
| Barrel Length | 2" |
| Finish | Brushed |
| Model | Cobra |
| Type | DA/SA |
| Caliber | .38 Special |
| Manufacturer | Colt's Manufacturing |