| Weight | 3.40 lbs |
| Color | Black |
| Barrel Length | 18" |
| Finish | Bead Blasted |
| Model | Modern Series |
| Type | Barrel |
| Caliber | 308 Winchester |
| Manufacturer | Ballistic Advantage |
| Weight | 3.40 lbs |
| Color | Black |
| Barrel Length | 18" |
| Finish | Bead Blasted |
| Model | Modern Series |
| Type | Barrel |
| Caliber | 308 Winchester |
| Manufacturer | Ballistic Advantage |