| Weight | 7.85 lbs |
| Action | Bolt |
| Capacity | 3 Rounds |
| Color | Black |
| Barrel Length | 20" |
| Finish | Carbon Fiber |
| Model | Cima CF |
| Type | Rifle |
| Caliber | 6.5 PRC |
| Manufacturer | Bergara |
| Weight | 7.85 lbs |
| Action | Bolt |
| Capacity | 3 Rounds |
| Color | Black |
| Barrel Length | 20" |
| Finish | Carbon Fiber |
| Model | Cima CF |
| Type | Rifle |
| Caliber | 6.5 PRC |
| Manufacturer | Bergara |