| Weight | 9.20 lbs |
| Action | Bolt |
| Capacity | 4 Rounds |
| Color | Sniper Gray |
| Barrel Length | 20" |
| Finish | Cerakote |
| Model | Sierra |
| Type | Rifle |
| Caliber | 6.5 Creedmoor |
| Manufacturer | Bergara |
| Weight | 9.20 lbs |
| Action | Bolt |
| Capacity | 4 Rounds |
| Color | Sniper Gray |
| Barrel Length | 20" |
| Finish | Cerakote |
| Model | Sierra |
| Type | Rifle |
| Caliber | 6.5 Creedmoor |
| Manufacturer | Bergara |