| Weight | 8.80 lbs |
| Action | Bolt |
| Capacity | 3 Rounds |
| Color | Black |
| Barrel Length | 22" |
| Finish | Cerakote |
| Model | Hunter |
| Type | Rifle |
| Caliber | 7MM PRC |
| Manufacturer | Bergara |
| Weight | 8.80 lbs |
| Action | Bolt |
| Capacity | 3 Rounds |
| Color | Black |
| Barrel Length | 22" |
| Finish | Cerakote |
| Model | Hunter |
| Type | Rifle |
| Caliber | 7MM PRC |
| Manufacturer | Bergara |