| Action | Single Shot |
| Sights | Bead |
| Capacity | 1 Round |
| Color | Black |
| Barrel Length | 28" |
| Chamber | 3" |
| Model | SGS |
| Type | Rifle |
| Caliber | 12GA |
| Manufacturer | American Tactical Inc |
| Action | Single Shot |
| Sights | Bead |
| Capacity | 1 Round |
| Color | Black |
| Barrel Length | 28" |
| Chamber | 3" |
| Model | SGS |
| Type | Rifle |
| Caliber | 12GA |
| Manufacturer | American Tactical Inc |