| Weight | 6.05 lbs |
| Action | Single Shot |
| Sights | Fiber Optic |
| Capacity | 1 Round |
| Color | Black |
| Barrel Length | 20" |
| Finish | Matte |
| Model | 101 |
| Caliber | 410 Bore |
| Manufacturer | Charles Daly |
| Weight | 6.05 lbs |
| Action | Single Shot |
| Sights | Fiber Optic |
| Capacity | 1 Round |
| Color | Black |
| Barrel Length | 20" |
| Finish | Matte |
| Model | 101 |
| Caliber | 410 Bore |
| Manufacturer | Charles Daly |