| Weight | 6.50 lbs |
| Action | Single Shot |
| Sights | Bead |
| Capacity | 1 Round |
| Color | Black |
| Barrel Length | 28" |
| Chamber | 3" |
| Model | 101 |
| Caliber | 12GA |
| Manufacturer | Charles Daly |
| Weight | 6.50 lbs |
| Action | Single Shot |
| Sights | Bead |
| Capacity | 1 Round |
| Color | Black |
| Barrel Length | 28" |
| Chamber | 3" |
| Model | 101 |
| Caliber | 12GA |
| Manufacturer | Charles Daly |