| Weight | 11.45 lbs |
| Action | Semi-automatic |
| Capacity | 30 Rounds |
| Color | Black |
| Material | Aluminum |
| Barrel Length | 9.05" |
| Size | Full Size |
| Model | BREN 2 |
| Caliber | 7.62X39 |
| Manufacturer | CZ-USA |
| Weight | 11.45 lbs |
| Action | Semi-automatic |
| Capacity | 30 Rounds |
| Color | Black |
| Material | Aluminum |
| Barrel Length | 9.05" |
| Size | Full Size |
| Model | BREN 2 |
| Caliber | 7.62X39 |
| Manufacturer | CZ-USA |