| Weight | 5.41 lbs |
| Action | Semi-automatic |
| Sights | Adjustable Rear Sight & Fiber Optic Front |
| Capacity | 19 Rounds |
| Color | Black |
| Material | Steel |
| Barrel Length | 4.89" |
| Size | Full Size |
| Finish | Matte |
| Model | Shadow 2 |
| Type | DA/SA |
| Caliber | 9MM |
| Manufacturer | CZ-USA |
| Weight | 5.41 lbs |
| Action | Semi-automatic |
| Sights | Adjustable Rear Sight & Fiber Optic Front |
| Capacity | 19 Rounds |
| Color | Black |
| Material | Steel |
| Barrel Length | 4.89" |
| Size | Full Size |
| Finish | Matte |
| Model | Shadow 2 |
| Type | DA/SA |
| Caliber | 9MM |
| Manufacturer | CZ-USA |