| Weight | 4.75 lbs |
| Action | Semi-automatic |
| Sights | Adjustable Rear Sight & Fiber Optic Front |
| Capacity | 17 Rounds |
| Color | Black |
| Material | Steel |
| Barrel Length | 4.89" |
| Finish | Polycoat Finish |
| Model | Shadow 2 ACCU |
| Type | DA/SA |
| Caliber | 9MM |
| Manufacturer | CZ CUSTOM |
| Weight | 4.75 lbs |
| Action | Semi-automatic |
| Sights | Adjustable Rear Sight & Fiber Optic Front |
| Capacity | 17 Rounds |
| Color | Black |
| Material | Steel |
| Barrel Length | 4.89" |
| Finish | Polycoat Finish |
| Model | Shadow 2 ACCU |
| Type | DA/SA |
| Caliber | 9MM |
| Manufacturer | CZ CUSTOM |