| Weight | 4.36 lbs |
| Action | Semi-automatic |
| Sights | Adjustable Rear Sight & Fiber Optic Front |
| Capacity | 16 Rounds |
| Color | Black |
| Material | Steel |
| Barrel Length | 5" |
| Size | Full Size |
| Model | Shadow Bull Accu |
| Type | DA/SA |
| Caliber | 9MM |
| Manufacturer | CZ CUSTOM |
| Weight | 4.36 lbs |
| Action | Semi-automatic |
| Sights | Adjustable Rear Sight & Fiber Optic Front |
| Capacity | 16 Rounds |
| Color | Black |
| Material | Steel |
| Barrel Length | 5" |
| Size | Full Size |
| Model | Shadow Bull Accu |
| Type | DA/SA |
| Caliber | 9MM |
| Manufacturer | CZ CUSTOM |