| Weight | 8.10 lbs |
| Action | Semi-automatic |
| Sights | Fiber Optic |
| Capacity | 5 Rounds |
| Color | Black |
| Barrel Length | 14.375" |
| Finish | Matte Blued |
| Chamber | 3" |
| Model | Aftershock SPX |
| Caliber | 12GA |
| Manufacturer | Mossberg |
| Weight | 8.10 lbs |
| Action | Semi-automatic |
| Sights | Fiber Optic |
| Capacity | 5 Rounds |
| Color | Black |
| Barrel Length | 14.375" |
| Finish | Matte Blued |
| Chamber | 3" |
| Model | Aftershock SPX |
| Caliber | 12GA |
| Manufacturer | Mossberg |