| Weight | 8.20 lbs |
| Action | Pump |
| Sights | Bead |
| Capacity | 8 Rounds |
| Color | Blue |
| Barrel Length | 20" |
| Finish | Blued |
| Chamber | 3" |
| Model | Retrograde |
| Caliber | 12GA |
| Manufacturer | Mossberg |
| Weight | 8.20 lbs |
| Action | Pump |
| Sights | Bead |
| Capacity | 8 Rounds |
| Color | Blue |
| Barrel Length | 20" |
| Finish | Blued |
| Chamber | 3" |
| Model | Retrograde |
| Caliber | 12GA |
| Manufacturer | Mossberg |