| Weight | 8.75 lbs |
| Action | Pump |
| Sights | Ghost Ring Sight |
| Capacity | 6 Rounds |
| Color | Black |
| Barrel Length | 18.5" |
| Chamber | 3" |
| Model | Security |
| Caliber | 12GA |
| Manufacturer | Mossberg |
| Weight | 8.75 lbs |
| Action | Pump |
| Sights | Ghost Ring Sight |
| Capacity | 6 Rounds |
| Color | Black |
| Barrel Length | 18.5" |
| Chamber | 3" |
| Model | Security |
| Caliber | 12GA |
| Manufacturer | Mossberg |