| Weight | 0.35 lbs |
| Color | Black |
| Barrel Length | 5.5" |
| Finish | Nitride |
| Model | Match Series |
| Type | Barrel |
| Caliber | 9MM |
| Manufacturer | Faxon Firearms |
| Weight | 0.35 lbs |
| Color | Black |
| Barrel Length | 5.5" |
| Finish | Nitride |
| Model | Match Series |
| Type | Barrel |
| Caliber | 9MM |
| Manufacturer | Faxon Firearms |