CMMG V8AC60CAB Dissent BR4 *CA Compliant 22 ARC 10+1 16.10" Black Armor Cerakote Aluminum Receiver, Magpul SGA Stock, Zeroed Drop-In Single Stage Trigger
5 sold in last 24 hours
| Weight | 12.15 lbs |
| Action | 22 ARC |
| Sights | 8 lbs |
| Capacity | Zeroed Single Stage |
| Frame Material | Aluminum |
| Model | Dissent |
| Caliber | 16.10" |
| Manufacturer | CMMG |