| Weight | 9.25 lbs |
| Action | Bolt |
| Capacity | 3 Rounds |
| Color | Blue |
| Barrel Length | 20" |
| Finish | Matte Blued |
| Model | Patriot |
| Caliber | 450 Bushmaster |
| Manufacturer | Mossberg |
| Weight | 9.25 lbs |
| Action | Bolt |
| Capacity | 3 Rounds |
| Color | Blue |
| Barrel Length | 20" |
| Finish | Matte Blued |
| Model | Patriot |
| Caliber | 450 Bushmaster |
| Manufacturer | Mossberg |