| Weight | 27.51oz |
| Action | Semi-automatic |
| Sights | Fixed Sights |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
| Material | Alloy |
| Barrel Length | 3.75" |
| Size | Compact |
| Model | PCR |
| Type | DA/SA |
| Caliber | 9MM |
| Manufacturer | CZ-USA |
| Weight | 27.51oz |
| Action | Semi-automatic |
| Sights | Fixed Sights |
| Capacity | 10 Rounds |
| Color | Black |
| Material | Alloy |
| Barrel Length | 3.75" |
| Size | Compact |
| Model | PCR |
| Type | DA/SA |
| Caliber | 9MM |
| Manufacturer | CZ-USA |